Szafy wnękowe na wymiar

Nasze biuro w Szczecinku posiada w swojej ofercie, m.in. efektowne i praktyczne szafy oraz garderoby na wymiar, które idealnie dopasują się do Twojego wnętrza, nie ważne czy to dom, mieszkanie czy apartament. Przygotowujemy projekt dopasowany do każdego pomieszczenia - wysokiego, niskiego, dużego i niewielkiego. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych – sprostamy każdemu wyzwaniu, aby spełnić Twoje oczekiwania. Wierzymy, że meble zaprojektowane przez ludzi i stworzone z myślą o konkretnych osobach mają duszę – powstają z myślą o kimś.Wszystkie szafy wnękowe na wymiar mają w sobie coś szczególnego. Przede wszystkim są inne niż sztampowe propozycje sieciowych sklepów, wyróżniają się nie tylko zachwycającą jakością wykorzystanych materiałów, ale i doskonałym designem, który w stu procentach wyrasta z oczekiwań przyszłych użytkowników mebli. Naszym priorytetem jest tworzenie funkcjonalnych i estetycznych rozwiązań, które usatysfakcjonują klientów.

Od projektu po doskonałą realizację

Pracę nad wnętrzem zaczynamy od przygotowania projektu, który oddamy Ci do akceptacji. Chcemy, abyś miał pełen wgląd w kształt przyszłej szafy czy garderoby, abyś mógł ją sobie wyobrazić i wizualizować przestrzennie. To komfortowe rozwiązanie, dzięki któremu będziesz zadowolony z efektów naszych działań. Dopiero w następnych etapach przystępujemy do realizacji, wykorzystując w pracy najlepsze materiały – zarówno polskie, jak i sprowadzane z zagranicy. Wszystko po to, by finalna zabudowa prezentowała się idealnie – tak, jak sobie wymarzyłeś.

Żaden dom jednorodzinny czy mieszkanie nie może obejść się bez funkcjonalnej, pojemnej szafy, fenomenalnym rozwiązaniem w większych pomieszczeniach jest też garderoba. To jeden z najważniejszych elementów wyposażenia, od którego oczekujemy niezwykłej efektywności – w końcu posiadamy niezliczoną ilość ubrań czy butów, których liczba stale rośnie. Potrzebujemy dużo miejsca, aby schować te wszystkie rzeczy i uzyskać schludną, czystą przestrzeń użytkową.

Szybko, solidnie, na najwyższym poziomie

Rozwiązaniem jest przesuwana szafa do zabudowy, która będzie taka, jak chcesz – pojemna, duża, praktyczna, efektowna. Jeśli oczekujesz najlepszych efektów, zdecyduj się na garderoby na wymiar, które zaprojektujemy i zrealizujemy w naszej siedzibie w Szczecinku. Mamy imponujące doświadczenie w branży, pracują u nas kreatywni fachowcy – działamy szybko i profesjonalnie. Zrealizujemy każdy projekt, zaaranżujemy każde wnętrze – razem stworzymy zabudowę z szafą przesuwną i garderobą, która w stu procentach spełni swoją funkcję i wpisze się w aranżację Twojego wnętrza.